Cyclo popis

Cyclo_přehled_adro

25. února 2017, 07:39 | Chemie - prodej
chemické prostředky CYCLO (mazací, průmyslové čistící, speciální i pro automobily a domácnost).

Cyclo_přehled_adro

 

Cyclo je  firma na výrobu chemických přípravku pro průmysl a automobily a domácnost.

 

KATEGORIE chemických prostředků Cyclo Industries:

 

 • Nabízíme řešení pro profesionály po celém světě celou řadou automobilových produktů, včetně maziv, přísad do pohonných hmot, brzdových čističů a speciálních produktů.

  Společnost CYCLO byla zložena v roce 1959.

  Po úspěchu ve Spojených státech došlo k rozšíření značky do Latinské Ameriky, Evropy, Asie a Afriky.

  V současnosti jsou produkty CYKLO nabízeny ve více než 86 zemích po celém světě. Nejprodávanějších produktem je BREAKAWAY. BREAKAWAY je rychle pronikající a vzlínající olej, který uvolňuje zarezlé spoje. Produkt je určen pro profesionální použití v nejnáročnějších podmínkách.

  V roce 2014 byla v USA vybudována nová speciální výrobní linka na maziva. Předním výrobním produktem je BREAKAWAY, ale také portfolio maziv LiquiShield, FUSION 3.0, SILICON, WHITE GREASE, CHAIN LUBE a neposlední řade i nové přísady do motorových paliv MAX44, které snižují spotřebu paliv až o 15%.

 

Cyclo mapa adro

 

 • V poslední době doplňujeme naši paletu výrobků o výrobky progresivních technologií jako jsou Nano produkty do různých oborů.
 • Námi dodávané výrobky jsou před uvedením na trh prověřeny podle platných českých zákonů a nařízení. Všechny chemické produkty jsou automaticky zhodnoceny dle metodiky REACH , a je na ně vydán bezpečnostní list dle přílohy 2 nařízení 1907/2006 ES .

 

ODMAŠTOVAČE

ČISTICÍ

PROSTŘEDKY

MOTOROVÉ

ADITIVA

PŘÍSADY DO

PALIVA

LEPIDLA

MAZIVA

PENETRANTY

 

Přílohy:

 • Cyclo mapa adro
  Cyclo mapa adro
  Cyclo mapa adro