Popis

logo_baldwin.jpg

 

BALDWIN FILTERS je:


Cílem firmy Baldwin Filters je navrhovat filtry, které splňují nebo přesahují specifikace OEM. Všechny filtry značky Baldwin jsou testovány v nejmodernějším technologickém centru a také rozsáhlým testováním v běžném provozu. Kvalita je pro firmu Baldwin hlavní prioritou. Baldwin filtry pouze nevyrábí jako mnoho velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwinu poskytovat maximální kontrolu a konzistenci nikoli pouze výroby filtrů samotných, ale také výrobou jejich komponentů. Výrobní proces filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, což dává Baldwinu výhodu nad konkurencí. Baldwin, aby dodržel závazek kvality, dosáhl a udržuje certifikace TS16949 a ISO 9001 ve svých výrobních závodech.

Historie


  • J.A.Baldwin byl jeden z prvních, kdo rozeznal důležitost inovace mobilní filtrace. Navrhnul kazetový mazací filtr a začal s jeho výrobou v americkém Wisconsinu v roce 1936. V roce 1963 Baldwin zakoupil 42 akrovou bývalou leteckou základnu Kearney a začal s výstavbou. Krátce po přestěhování první části výroby zničil požár původní závod a kanceláře firmy.
  • Mezi léty 1964 a 1981 se továrna firmy Baldwin rozrostla na devítinásobek a započala rapidní růst firmy.
  • Na začátku roku 1981 J.A.Baldwina postihl srdeční infarkt a mrtvice, ze kterých se zotavil natolik, aby dále vedl společnost. Nicméně na konci července Baldwin ohlásil převzetí firmy společností J.L.Clark Manufacturing Co. (nyní CLARCOR).V roce 1989 Baldwin Filters expandovala a rozšířila se o Baldwin filters LTD v Británii a o Baldwin Filters NV v Evropě. V roce 1995 Baldwin Filters také koupila firmu Hastings Premium Filters včetně třetího největšího výrobního závodu v Yanktonu v Jižní Dakotě. V roce 1996 byla založena Balwin Filters v Jižní Africe.
  • Dnes je značka Baldwin Filters zastoupena po celém světě. Baldwin provozuje výrobní a distribuční centra v USA, Mexiku,Británii,Belgii,Číně,Maroku, Austrálii a Jižní Africe. Dále pak Baldwin rozšířil svoji distribuci do Jižní Ameriky, Ruska a Středního Východu díky velké snaze a odhodlání prodejních manažerů a nezávislých distributorů. Baldwin Filters se nadále soustředí na poskytování kvalitní filtrace produktu ve všech oblastech světa.

 

 

 
                                                   stáhnout PDF
 
                                                   stáhnout PDF
 
 
                                                   stáhnout PDF
 

 

CLARCOR Company

V roce 1981 se Baldwin Fitlers stal součástí společnosti CLARCOR (NYSE), skupiny výrobních společností. CLARCORE společnosti sdílejí nejnovější nápady a technologie a vytváří řešení vedoucí k lepším a kvalitnějším výrobkům. Baldwin je na vedoucím postu společností CLARCOR v odvětví filtračních produktů.

CLARCOR je globální dodavatel filtračních produktů a služeb s celosvětovou zákaznickou základnou, vynikající kvalitou výrobků, rozsáhlou distribuční síťí a nejširší produktovou řadou.

CLARCOR nabízí filtračních produkty pro stroje a průmyslové aplikace na filtračním trhu. Celkový filtrační program přináší zkušenosti a odborné znalosti, pro všechny své společnosti zabývající se filtrací, k poskytovaní kompletního filtračního programu. 

 

Kvalita je nejvyšší priorita filtrů Baldwin

Tým inženýrů Baldwin filters neustále hledá způsoby, jak zlepšit produkty Baldwin. Postupováné od základního filtračního designu a využití nejmodernějších technologií, jako je 3-D modelování CAD a stereo litografické prototypování, skupina techniků vede vývoj s inovativními, patentovanými designy jako je radiální těsnění filtrů vzduchu, ventily s vlastním vypouštěním pro odvzdušnění paliva/vody a řízené uvolnování pro filtry chladácích kapalin.

Naším cílem je navrhovat filtry, které splňují nebo překračují OEM specifikací. Všechny Baldwin filtry jsou testovány v našem nejmodernějším technickém centrum a podstupují rozsáhlé testování provozu v terénu.

Kvalita je pro Baldwin Filters hlavní prioritou. Filtry Baldwin nejsou jen výrobci filtrů jako mnoho jiných velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwin filters zajištění maximální kontroly a důslednosti, ale ne pouze pro výrobu filtrů, ale také výrobu součástí filtrů.

Praxe výroby filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, čímž společnost Baldwin Filters má náskok před konkurencí.Pro udržení vysoké kvality výrobků, Baldwin Filtry se řídí a dodržuje normy TS 16949 a ISO 9001 ve všech svých výrobních zařízeních.

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Řešení mobilních aplikací
Baldwin Filters, značka divize Parker Engine Mobile Aftermarket Division (EMAM), je globálním poskytovatelem filtračních produktů a služeb. Naším posláním je chránit motory a mobilní zařízení našich zákazníků od prvního do posledního použití prostřednictvím inovativních řešení filtrace a vynikajících služeb zákazníkům.

Baldwin nabízí vynikající kvalitu produktů, rozsáhlou distribuční síť a nejširší produktovou řadu v oboru. Toto komplexní portfolio filtračních produktů a technologií nabízí zákazníkům jediný efektivní zdroj pro všechny jejich potřeby v oblasti motorů a mobilních filtrací.

V roce 1936 J.A. Baldwin byl jedním z prvních, kdo rozpoznal důležitost zlepšení mobilní filtrace. Navrhl lepší mazací filtr a zahájil výrobu ve Wisconsinu. Společnost se přestěhovala do srdce národa v roce 1953, aby využila výhod centrální polohy a nakonec postavila na 42 akrech bývalé letecké základny Kearney v Nebrasce z druhé světové války. Od roku 1963 do roku 1981 se závod Baldwin Filters mnohokrát rozšířil, aby vyhovoval rychlému růstu společnosti.

Začátkem roku 1981 koupil Baldwin Filters společnost J.L. Clark Manufacturing Company. Skupina se později stala známou jako Clarcor. Baldwin Filters pokračoval ve svém stabilním růstu. V Nebrasce byla rozšířena výrobní kapacita a bylo přidáno technické centrum v hodnotě mnoha milionů dolarů pro výzkum a testování. Nová zařízení byla otevřena také v Evropě, Mexiku, Austrálii, Číně, Jižní Africe a Maroku.

V roce 1995 Baldwin Filters koupil Hastings Premium Filters, což zahrnovalo přidání třetího U.S. výrobní závod a usnadnil expanzi společnosti na lukrativní trh automobilových filtrací. V roce 2016 byla společnost známá po celém světě nejen jako vertikálně integrovaný výrobce s nepřekonatelnou kvalitou produktů, ale také jako prvotřídní distribuční společnost zahrnující téměř 1 milion čtverečních stop jen v závodě Kearney, NE.

Společnost Parker Hannifin

28. února 2017 se Clarcor stal součástí Parker Hannifin Corporation Filtration Group, která zahrnuje další silné značky v oblasti filtrace, jako je Parker Racor. Společnost Parker již 100 let zajišťuje úspěch svých zákazníků na široké škále diverzifikovaných průmyslových a leteckých trhů. Tato vysoce komplementární kombinace řadí společnost Parker mezi špičkové filtrační společnosti na světě a dodavatele nejkomplexnější nabídky filtračních řešení a služeb.

Parker Hannifin je světovým lídrem v oblasti technologií pohybu a řízení podle žebříčku Fortune 250.

Poptávka filtru, prosím vyplňte:

Výrobce filtru:

Číslo filtru *

Počet kusů: *

Příjmení a jméno: *

Firma: *

Telefonní číslo: *

E-mail: *

IČ: *

 

 

 Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření