Popis

logo_baldwin.jpg

 

BALDWIN FILTERS je:


Cílem firmy Baldwin Filters je navrhovat filtry, které splňují nebo přesahují specifikace OEM. Všechny filtry značky Baldwin jsou testovány v nejmodernějším technologickém centru a také rozsáhlým testováním v běžném provozu. Kvalita je pro firmu Baldwin hlavní prioritou. Baldwin filtry pouze nevyrábí jako mnoho velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwinu poskytovat maximální kontrolu a konzistenci nikoli pouze výroby filtrů samotných, ale také výrobou jejich komponentů. Výrobní proces filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, což dává Baldwinu výhodu nad konkurencí. Baldwin, aby dodržel závazek kvality, dosáhl a udržuje certifikace TS16949 a ISO 9001 ve svých výrobních závodech.

Historie


  • J.A.Baldwin byl jeden z prvních, kdo rozeznal důležitost inovace mobilní filtrace. Navrhnul kazetový mazací filtr a začal s jeho výrobou v americkém Wisconsinu v roce 1936. V roce 1963 Baldwin zakoupil 42 akrovou bývalou leteckou základnu Kearney a začal s výstavbou. Krátce po přestěhování první části výroby zničil požár původní závod a kanceláře firmy.
  • Mezi léty 1964 a 1981 se továrna firmy Baldwin rozrostla na devítinásobek a započala rapidní růst firmy.
  • Na začátku roku 1981 J.A.Baldwina postihl srdeční infarkt a mrtvice, ze kterých se zotavil natolik, aby dále vedl společnost. Nicméně na konci července Baldwin ohlásil převzetí firmy společností J.L.Clark Manufacturing Co. (nyní CLARCOR).V roce 1989 Baldwin Filters expandovala a rozšířila se o Baldwin filters LTD v Británii a o Baldwin Filters NV v Evropě. V roce 1995 Baldwin Filters také koupila firmu Hastings Premium Filters včetně třetího největšího výrobního závodu v Yanktonu v Jižní Dakotě. V roce 1996 byla založena Balwin Filters v Jižní Africe.
  • Dnes je značka Baldwin Filters zastoupena po celém světě. Baldwin provozuje výrobní a distribuční centra v USA, Mexiku,Británii,Belgii,Číně,Maroku, Austrálii a Jižní Africe. Dále pak Baldwin rozšířil svoji distribuci do Jižní Ameriky, Ruska a Středního Východu díky velké snaze a odhodlání prodejních manažerů a nezávislých distributorů. Baldwin Filters se nadále soustředí na poskytování kvalitní filtrace produktu ve všech oblastech světa.

 

 

 
                                                   stáhnout PDF
 
                                                   stáhnout PDF
 
 
                                                   stáhnout PDF
 

 

CLARCOR Company

V roce 1981 se Baldwin Fitlers stal součástí společnosti CLARCOR (NYSE), skupiny výrobních společností. CLARCORE společnosti sdílejí nejnovější nápady a technologie a vytváří řešení vedoucí k lepším a kvalitnějším výrobkům. Baldwin je na vedoucím postu společností CLARCOR v odvětví filtračních produktů.

CLARCOR je globální dodavatel filtračních produktů a služeb s celosvětovou zákaznickou základnou, vynikající kvalitou výrobků, rozsáhlou distribuční síťí a nejširší produktovou řadou.

CLARCOR nabízí filtračních produkty pro stroje a průmyslové aplikace na filtračním trhu. Celkový filtrační program přináší zkušenosti a odborné znalosti, pro všechny své společnosti zabývající se filtrací, k poskytovaní kompletního filtračního programu. 

 

Kvalita je nejvyšší priorita filtrů Baldwin

Tým inženýrů Baldwin filters neustále hledá způsoby, jak zlepšit produkty Baldwin. Postupováné od základního filtračního designu a využití nejmodernějších technologií, jako je 3-D modelování CAD a stereo litografické prototypování, skupina techniků vede vývoj s inovativními, patentovanými designy jako je radiální těsnění filtrů vzduchu, ventily s vlastním vypouštěním pro odvzdušnění paliva/vody a řízené uvolnování pro filtry chladácích kapalin.

Naším cílem je navrhovat filtry, které splňují nebo překračují OEM specifikací. Všechny Baldwin filtry jsou testovány v našem nejmodernějším technickém centrum a podstupují rozsáhlé testování provozu v terénu.

Kvalita je pro Baldwin Filters hlavní prioritou. Filtry Baldwin nejsou jen výrobci filtrů jako mnoho jiných velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwin filters zajištění maximální kontroly a důslednosti, ale ne pouze pro výrobu filtrů, ale také výrobu součástí filtrů.

Praxe výroby filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, čímž společnost Baldwin Filters má náskok před konkurencí.Pro udržení vysoké kvality výrobků, Baldwin Filtry se řídí a dodržuje normy TS 16949 a ISO 9001 ve všech svých výrobních zařízeních.